Carbokrak

Skład opału Carbokrak w małopolskim mieście Skawina, jest jednym z najlepiej zaopatrzonych składów w regionie. Znajdziemy w nim głównie węgiel, ale w wielu rodzajach, które mogą służyć w wielu gospodarstwach domowych, w zależności od rodzaju pieca.

Skawina-Carbokrak oferuje węgiel Gruby I, węgiel Orzech I, węgiel Orzech II, węgiel Orzech, Groszek, Jaret, Ekogroszek – Jaret, Miał I A klasy 20, Miał II A klasy 19, Ekogroszek, Miał odsiewany , Flot oraz węgiel kostka. Jak widać skład opału Carbokrak jest bardzo dobrze zaopatrzony. Można wybrać rodzaj opału dopasowany do pieca oraz zasobności portfela.

Wartość opalowa węgla oferowanego przez Carbokrak, jest niezwykle wysoka i waha się w granicach 21 000 kJ/kg do 25 000 kJ/kg w zależności od rodzaju węgla. Najbardziej energetyczny jest ekogroszek. Ponadto węgiel ze składu Carbokrak, cechuje się niską pozostałością popiołu po procesie spalania, co potwierdza wysoką kaloryczność węgla.

Skład opalu Carbokrak działa na terenie Skawiny, Wieliczki oraz Krakowa. Firma Carbokrak oferuje najwyższej jakości materiały opałowe. W szczególności nastawiona jest, na sprzedaż paliwa do nisko emisyjnych pieców retortowych. Jest to ich duża zaletą w szczególności teraz, kiedy w Krakowie i okolicach silnie walczy się o zmniejszenie emisyjności pieców opałowych.

Więcej na: http://www.carbokrak.pl/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *